DARBO LAIKAS

I–V        09.00-18.00
VI–VII    nedirba

Paskutinis mėnesio penktadienis – švaros diena. Skaitytojai neaptarnaujami
Prieššventinę dieną biblioteka dirba viena valanda trumpiau

Biblioteka skaičiais

» Bibliotekos informacijos išteklių fondas kaupiamas pagal Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studijų ir mokslo kryptis, atsižvelgiant į akademinės bendruomenės poreikius, tyrėjų, dėstytojų, doktorantų pageidavimus ir katedrų rekomendacijas, studijų programų kaitą. Bibliotekoje kaupiami specializuoti menotyros ir meno ištekliai, dėstytojų, tyrėjų ir studentų darbai. Iš viso bibliotekos fonde (2023 m.) sukaupta 305 537 tūkst. tradicinių dokumentų iš kurių apie 156 067 tūkst. sudaro natų fondas, apie 59 tūkst. garso ir vaizdo įrašų fondas. Tai sudaro virš 4 409 metrų lentynų. Kasmet fondas papildomas apie 2 000 vnt. dokumentų.

» Visi bibliotekos procesai (komplektavimas, katalogavimas, vartotojų aptarnavimas, informacijos paieška, statistika) automatizuoti. Nuo 2000 metų veikia integrali bibliotekos informacijos sistema ALEPH 500. Bibliotekos elektroniniame kataloge atsispindi bibliotekos įsigyti ir saugomi/prieinami dokumentai. Vartotojai per savo paskyrą gali valdyti leidinių užsakymus, leidinių grąžinimo terminus, gauti informaciją apie susikaupusius delspinigius.

» Akademijos bendruomenė turi prieigą prie 31 mokslinės informacijos licencijuojamų duomenų bazių, kuriose gali skaityti daugiau nei 20 tūkst. pavadinimų periodinių leidinių (el. žurnalų, el. konferencijų medžiagų ir kt. el. dokumentų), klausyti virš 2 mln. garso įrašų.

» Nuo 2014 metų Akademijos mokslinių publikacijų duomenų bazėje (PDB) kaupiamos akademijos darbuotojų mokslo ir meninių tyrimų publikacijos, užtikrinama jų paieška, prieiga prie jų.

» Nuo 2018 metų Akademijos magistrantūros baigiamųjų darbų, daktaro disertacijų ir jų santraukų elektroninių dokumentų (ETD) informacijos sistemoje kaupiami magistrantūros darbų, daktaro disertacijų ir jų santraukų aprašai, užtikrinama jų paieška ir prieiga prie jų.

» Virtuali biblioteka (LMTA PRIMO) yra integrali paieškos sistema (pagrįsta vieno langelio principu), leidžianti vienu metu ieškoti informacijos LMTA bibliotekos kataloge, duomenų bazėse, atviros prieigos talpyklose ir archyvuose.

» Nuo 2018 m. liepos 1d. prie LMTA prijungtas Klaipėdos menų fakultetas.

» LMTA bibliotekos plotas – apie 1292 kv. m.

» Bibliotekos paslaugomis naudojasi daugiau nei 1800 vartotojų. Jie aptarnaujami 4 bibliotekos padaliniuose. Darbo vietų skaičius vartotojams – 76; kompiuterizuotų darbo vietų – 28.

» Per metus bibliotekoje apsilanko apie 13 tūkst. vartotojų, vidutiniškai išduodama virš 13 tūkst. leidinių.

» Biblioteka nuolatos rengia mokymus, konsultacijas, parodas.

» Biblioteka dalyvauja projektuose, programose, įvairių organizacijų veiklojeDaugiau›

» Daugiau statistinių duomenų :

Klauskite bibliotekininko
Pasiūlykite leidinį

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos biblioteka

Darbo laikas
I-V 09:00-17:00 val.

VI-VII Nedirba

LMTA el. paštas

Facebook paskyra

Kopijavimas, spausdinimas, skenavimas

Paieška svetainėje: