Duomenų bazės

Prieiga prie duomenų bazių: Jungiantis iš LMTA kompiuterių tinklo LMTA bendruomenės nariams prisijungimo slaptažodis nereikalingas. Norint duomenų bazėmis naudotis iš kitų kompiuterių (namuose ir kt.), reikia prisijungti per nuotolinę prieigą EZPROXY. 

LMTA bendruomenės nariai prisijungia vieningu vartotojo vardu ir slaptažodžiu:
Vardas: Jūsų LMTA el. paštas.
Slaptažodis: Jūsų LMTA el. pašto slaptažodis.

Jungiantis prie virtualios muzikos įrašų bibliotekos Naxos Music Library reikalingas atskiras slaptažodis tiek jungiantis iš LMTA tinklo, tiek per nuotolinę prieigą EZPROXY.  Prisijungimo duomenis rasite ČIA ›

Duomenys iš prenumeruojamų duomenų bazių gali būti išsaugojami nedideliais kiekiais (1 straipsnis iš 1 žurnalo arba ~20% elektroninės knygos vieno prisijungimo metu). Duomenų bazių duomenys gali būti perkeliami į kompiuterį, spausdinami ir pan. Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims, kėlimas į internetą ar naudojimas komerciniais tikslais griežtai draudžiamas.

Daugiau apie duomenų bazių naudojimą rasite ČIA ›
Paieška duomenų bazėje Music and Dance (ProQuest) ›
Paieška duomenų bazėje Theatre and Drama Premium (ProQuest) › 

DARBO LAIKAS

I–V        09.00-18.00
VI–VII    nedirba

Paskutinis mėnesio penktadienis – švaros diena. Skaitytojai neaptarnaujami
Prieššventinę dieną biblioteka dirba viena valanda trumpiau

Prenumeruojamos duomenų bazės

EBSCO

Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas. Jį sudaro humanitarinių, socialinių mokslų, medicinos, sveikatos apsaugos ir kt. mokslo sričių žurnalai.

EMERALD

Verslo, vadybos, rinkodaros, informacijos ir komunikacijos mokslų viso teksto mokslinių žurnalų duomenų bazė.

JSTOR

El. knygų ir mokslinių žurnalų archyvas, kuriame kaupiami viso teksto straipsniai iš įvairių mokslo ir meno disciplinų. Prenumeruojama kolekcija: Arts & Sciences III

TAYLOR & FRANCIS

Duomenų bazėje pateikiami įvairių mokslo sričių visateksčiai moksliniai žurnalai.

Film & Television Literature (EBSCO)

Duomenų bazėje pateikiami straipsniai, publikacijos kino, televizijos, scenarijų rašymo, kinematografijos, kino filmų gamybos ir kt. temomis.

Bibliography of Theatre & Dance (EBSCO)

Duomenų bazje pateikiami straipsniai, publikacijos, disertacijų santraukos teatro, kino, šokio, operos ir kt. temomis. 

GROVE MUSIC ONLINE

Internetinė muzikos enciklopedija. Joje pateikiami straipsniai įvairiomis klasikinės ir šiuolaikinės muzikos temomis; išsamios kompozitorių, muzikos atlikėjų, dirigentų biografijos.

MEDICI.TV

Duomenų bazėje kaupiami koncertų, operų ir baletų įrašai, dokumentiniai filmai, menininkų portretai ir edukacinės programos.

 

NAXOS MUSIC LIBRARY

Virtuali muzikos įrašų biblioteka. Duomenų bazėje sukaupta daugiau nei 2 mln. garso takelių, informacija apie kūrinius, kompozitorius, virš 700 operų aprašymų ir libretų ir kt. (Prisijungimo duomenis rasite ČIA › )

Theatre and Drama Premium (ProQuest)

Duomenų bazėje pateikiami vaizdo, garso įrašai; pjesės; straipsniai teatro tematika.

 

Music and Dance Online (ProQuest)

Duomenų bazėje pateikiami vaizdo, garso įrašai; natos; straipsniai muzikos, šokio tematika.

Bloomsbury video library

Duomenų bazėje pateikiama vaizdinė medžiaga kino, muzikos, šokio, vizualiųjų menų, istorijos ir kultūros temomis.

Digital Theatre +

Duomenų bazėje pateikiami spektaklių vaizdo ir garso įrašai, mokomoji medžiaga – PDF, vaizdo, audio formatu, aktorių, režisierių interviu ir kt.

 

Drama Online

Duomenų bazėje pateikiami spektaklių vaizdo ir garso įrašai; pjesės; el. knygos teatro tematika

RILM Music Encyclopedias

Muzikos enciklopedija, kurios turinys apima muzikologijos, etnomuzikologijos ir muzikos teorijos sritis.

MGG online

Duomenų bazė, kurioje talpinami straipsniai, skirti muzikos bendruomenės mokymui, mokymuisi ir moksliniams tyrimams.

TESTUOJAMOS DUOMENŲ BAZĖS

LAISVOS PRIEIGOS DUOMENŲ BAZĖS

 

Lituanistika Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis.
Europeana Skaitmeninė biblioteka, teikianti prieigą prie knygų, laikraščių, filmų ištraukų, žemėlapių, nuotraukų ir kitų dokumentų iš Europos valstybių nacionalinių bibliotekų, archyvų, muziejų.
OML (Open Music Library)  Atviroji muzikos biblioteka, kurioje pateikiami recenzuojamų žurnalų straipsniai, knygos, muzikos partitūros, vaizdo ir garso įrašai  iš pasaulio skaitmeninių kolekcijų. Tai hibridinis modelis, kuriame pateikiama dviejų tipų informacija – mokama ir atviros prieigos. Platforma skirta muzikos žinovams, muzikos tyrinėtojams, muzikos pedagogams, studentamsus, atlikėjams, kompozitoriams.
DOAJ Atvirosios prieigos viso teksto mokslinių žurnalų katalogas, sukurtas 2003 m. Lundo universiteto bibliotekos ir globaliu mastu pripažintas kaip vienas sėkmingiausių projektų atviros prieigos judėjime. Tai didžiausia jau recenzuotų mokslinių straipsnių talpykla, kurioje vykdoma griežta žurnalų kokybės kontrolė. Čia pateikiami visų pagrindinių mokslo šakų žurnalai, kurių didžiąją dalį sudaro sveikatos ir socialinių mokslų žurnalai.
DOAB Atvirosios prieigos knygų katalogas, kuriame pateikiamos visatekstės elektroninės knygos įvairių mokslų temomis.
Project MUSE ebooks Atvirosios prieigos visatekstės elektroninės knygos įvairiomis temomis.
OAPEN Library Atvirosios prieigos knygos humanitarinių ir socialinių mokslų temomis.
ERIC (Education Resources Information Center) JAV švietimo departamento informacijos centro (The Education Resources Information Center) kuriama referatinė duomenų bazė pateikia informaciją edukologijos klausimais.
NORA (Norwegian Open Research Archives) Pateikiami moksliniai tyrimai, magistro darbai iš Norvegijos universiteto bibliotekų.
DiVA – Academic Archive Online (Uppsala University Library) Duomenų bazėje galima ieškoti mokslo publikacijų ir studentų magistro darbų tezių iš 34 aukštųjų mokyklų (daugiausia Skandinavijos).
DART Europe Elektroninių dokumentų talpykla, suteikianti prieigą prie daugiau nei 500 tūkst. tezių ir disertacijų iš daugiau kaip 500 Europos universitetų.
EBSCO Open Dissertations Atviros prieigos elektroninių tezių bei disertacijų talpykla (virš 1.2 mln. tezių ir disertacijų).
Open Access Theses and Dissertations Atvirosios prieigos tezės ir disertacijos (virš 5 mln.  tezių ir disertacijų).
OpenDOAR Akademinių atvirosios prieigos talpyklų direktorija.
ROAR (Registry of Open Access Repositories) Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

 

Klauskite bibliotekininko
Pasiūlykite leidinį

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos biblioteka

Darbo laikas
I-V 09:00-17:00 val.

VI-VII Nedirba

LMTA el. paštas

Facebook paskyra

Kopijavimas, spausdinimas, skenavimas

Paieška svetainėje: