DARBO LAIKAS

I–V        09.00-18.00 VI–VII    nedirba

Paskutinis mėnesio penktadienis – švaros diena. Skaitytojai neaptarnaujami Prieššventinę dieną biblioteka dirba viena valanda trumpiau

THEATRE AND DRAMA PREMIUM

Gera žinia teatralams ir teatro mylėtojams!

Informuojame, kad nuo  š.m. balandžio 1 d. iki birželio 26 d.  LMTA bendruomenės nariams suteikiama laikina prieiga prie ProQuest produkto – Theatre and Drama Premium (spausti „Menu“ – „My collections“)

Teatro platforma talpina spektaklių vaizdo ir garso įrašus, pjeses, mokomąją medžiagą – PDF, vaizdo, audio formatu, aktorių, režisierių interviu ir kt.

Daugiau apie duomenų bazę – ČIA

Norint duomenų baze naudotis, reikia prisijungti per nuotolinę prieigą EZproxy (prisijungimo duomenys: jūsų LMTA el. paštas)

TESTUOJAMOS DUOMENŲ BAZĖS

Informuojame, kad  iki š.m. birželio 26 d. LMTA bendruomenės nariams suteikiama laikina prieiga prie dviejų duomenų bazių: Music and Dance Online (Academic)Music & Performing Arts Collection.

Music and Dance Online (Academic) (spausti Menu – rinktis iš „My collections“) – muzikos ir kitų scenos meno rūšių duomenų bazė, kurioje talpinami aukščiausios raiškos garso ir vaizdo įrašai. Tai klasikinės muzikos, džiazo, populiariosios muzikos garso įrašai, baleto, šiuolaikinių, eksperimentinių, improvizacinių ir kitų šokių atlikėjų pasirodymai. Duomenų bazėje pateikiami įrankiai kurti įrašų ištraukas, cituoti šaltinius ir rasti išsamią informaciją apie kūrinį.

Music & Performing Arts Collection  duomenų bazėje pateikiami viso teksto moksliniai žurnalai, knygos, laikraščiai ir kiti leidiniai klasikinės ir populiariosios muzikos, šokio, kino, cirko, teatro tematika.

Norint duomenų bazėmis naudotis, reikia prisijungti per nuotolinę prieigą EZproxy  (prisijungimo duomenys: jūsų LMTA el. paštas)

BIBLIOTEKOS LANKYTOJŲ DĖMESIUI

Informuojame, kad dėl koronaviruso COVID-19 pandemijos, Vyriausybei nusprendus privalomai stabdyti mokymo ir studijų procesą visose švietimo įstaigose, nuo kovo 16 d. iki balandžio 13 d. imtinai bibliotekoje ir skaitykloje lankytojai nebus aptarnaujami.

Šiuo laikotarpiu delspinigiai už laiku negrąžintas knygas skaičiuojami nebus.

Primename, kad knygų grąžinimo terminus galite prasitęsti patys bibliotekos el. kataloge, kaip tai padaryti, instrukciją rasite ČIA ›).

Keičiantis situacijai bibliotekos darbo laikas ir skaitytojų apatarnavimo tvarka gali keistis.

SKAITYKITE NAMUOSE

COVID-19 pandemijos metu leidėjai atveria prieigą prie licencijuotų el. išteklių MUSE Project duomenų bazėje.

Leidėjų sąrašas:

Johns Hopkins University Press (visos knygos ir žurnalai, laisvai prieinama iki 2020 m. kovo 31 d.)

Ohio State University Press (visos knygos ir žurnalai, laisvai prieinama iki 2020 m. birželio 30 d.)

University of Georgia Press (visos knygos, laisvai prieinama iki 2020 m. birželio 30 d.)

University of Nebraska Press (visos knygos ir žurnalai, laisvai prieinama iki 2020 m. kovo 31 d.)

University of North Carolina Press (visos knygos, laisvai prieinama iki 2020 m. birželio 30 d.)

University Press of Colorado (visos knygos, laisvai prieinama iki 2020 m. birželio 30 d.)

Temple University Press (visos knygos, laisvai prieinama iki 2020 m. birželio 30 d.)

Utah State University Press (visos knygos, laisvai prieinama iki 2020 m. birželio 30 d.)

Vanderbilt University Press (kai kurios knygos, laisvai prieinama iki 2020 m. kovo 31 d.)

Daugiau informacijos: MUSE Project svetainėje ›

SKAITYKITE NAMUOSE

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka siūlo skaityti socialinių ir humanitarinių mokslų el. knygas atvirosios prieigos platformoje „Open Research Library“.
Tai atviros prieigos platforma, kurioje pateikiamos knygos įvairiomis temomis:Atviros prieigos platforma. Pateikiamos knygos įvairiomis temomis: meno, biografijos ir autobiografijos, dramos, muzikos, šokio, vaidybos, švietimo ir kt. Šioje platformoje el. knygas galite skaityti internete arba atsisiųsti PDF formatu.

Daugiau informacijos: LNB svetainėje.

DVD FILMŲ KOLEKCIJA

Teatro ir kino fakulteto biblioteka papildė savo DVD filmų kolekcija!

Filmų sąrašas bibliotekos el. kataloge. (Dokumento rūšis – pasirinkti „Filmai“)

Klauskite bibliotekininko
Pasiūlykite leidinį

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos biblioteka

Darbo laikas *
Klaipėdos fakulteto biblioteka dirba 09:00-16:00 val.

I-V 09:00-18:00 val.
VI-VII Nedirba