DARBO LAIKAS

I–V        09.00-18.00 VI–VII    nedirba

Paskutinis mėnesio penktadienis – švaros diena. Skaitytojai neaptarnaujami Prieššventinę dieną biblioteka dirba viena valanda trumpiau

TESTUOJAMOS DUOMENŲ BAZĖS

Informuojame, kad  iki š. m. birželio 26 d. LMTA bendruomenės nariams suteikiama laikina prieiga prie dviejų duomenų bazių:

Music and Dance Online (Academic) (spausti Menu – rinktis iš „My collections“) – muzikos ir kitų scenos meno rūšių duomenų bazė, kurioje talpinami aukščiausios raiškos garso ir vaizdo įrašai. Tai klasikinės muzikos, džiazo, populiariosios muzikos garso įrašai, baleto, šiuolaikinių, eksperimentinių, improvizacinių ir kitų šokių atlikėjų pasirodymai. Duomenų bazėje pateikiami įrankiai kurti įrašų ištraukas, cituoti šaltinius ir rasti išsamią informaciją apie kūrinį.

Naudotojo vadovas ČIA ›

Music & Performing Arts Collection  duomenų bazėje pateikiami viso teksto moksliniai žurnalai, knygos, laikraščiai ir kiti leidiniai klasikinės ir populiariosios muzikos, šokio, kino, cirko, teatro tematika.

Naudotojo vadovas ČIA ›

Prie duomenų bazių prisijungiama per nuotolinę prieigą EZproxy  (prisijungimo duomenys: jūsų LMTA el. paštas)

SKAITYKITE NAMUOSE

COVID-19 pandemijos metu leidėjai atveria prieigą prie licencijuotų el. išteklių MUSE Project duomenų bazėje.

Daugiau informacijos, leidėjų sąrašas: MUSE Project svetainėje ›

SKAITYKITE NAMUOSE

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka siūlo skaityti socialinių ir humanitarinių mokslų el. knygas atvirosios prieigos platformoje „Open Research Library“.
Tai atviros prieigos platforma, kurioje pateikiamos knygos įvairiomis temomis:Atviros prieigos platforma. Pateikiamos knygos įvairiomis temomis: meno, biografijos ir autobiografijos, dramos, muzikos, šokio, vaidybos, švietimo ir kt. Šioje platformoje el. knygas galite skaityti internete arba atsisiųsti PDF formatu.

Daugiau informacijos: LNB svetainėje.

DVD FILMŲ KOLEKCIJA

Teatro ir kino fakulteto biblioteka papildė savo DVD filmų kolekcija!

Filmų sąrašas bibliotekos el. kataloge. (Dokumento rūšis – pasirinkti „Filmai“)

DARBO LAIKAS ŠVENTINIU LAIKOTARPIU

Gruodžio 24 d. – sausio 1 d. biblioteka lankytojų neaptarnaus. Susitiksime sausio 2 d. Biblioteka Jums linki gražių ir jaukių švenčių!

DOVANA BIBLIOTEKAI

Kroatijos ambasada padovanojo bibliotekai leidinių. Leidinių sąrašas ›

DUOMENŲ BAZIŲ ACADEMIC SEARCH ULTIMATE IR BUSINESS SOURCE ULTIMATE  TESTAVIMAS

LMTA bendruomenės nariams suteikta laikina prieiga prie EBSCO naujų duomenų bazių – Academic Search Ultimate ir Business Source Ultimate.
Prieiga veiks iki š.m. gruodžio 31 dienos.

Jungiantis iš LMTA kompiuterių tinklo prisijungimo slaptažodis nereikalingas.
Norint duomenų baze naudotis iš kitų kompiuterių (namuose ir kt.), reikia prisijungti per nuotolinę prieigą https://ezproxy.lmta.lt/

MUSIC INDEX DUOMENŲ BAZĖS TESTAVIMAS

Iki š. m. lapkričio 14 d. LMTA bendruomenės nariams suteikiama laikina prieiga prie EBSCO duomenų bazės Music Index with Full Text.
(https://search.ebscohost.com -> EBSCOhost(Web) -> Music Index with Full Text (trial))

Music Index with Full Text – tai išsamus muzikos periodikos ir literatūros vadovas nuo 1970 m. Muzikos duomenų bazę sudaro ne tik periodikos rodyklė, tačiau ir daugiau nei 170 pilno teksto straipsnių, knygų apžvalgų ir t.t

Tematika: klasikinė, populiarioji muzika, muzikos vadyba, muzikos pedagogika, muzikos istorija, teorija, muzikos terapija, muzikologija ir kt.

Jungiantis iš LMTA kompiuterių tinklo prisijungimo slaptažodis nereikalingas.

Klauskite bibliotekininko
Pasiūlykite leidinį
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos biblioteka

Darbo laikas